Kamnářství Mělník - Specialisté na stavbu individuálních topidel

Stavba krbů, kamen, sporáků, pecí na pizzu, komíny a další.ZAHRADNÍ KRBY

Aktuální informace:

Mělník

Bášť

Nový článek

Důležité informace

ZAHRADNÍ KRBY

 

ZAHRADNÍ KRBY NORMAN

 

Zahradní krby, venkovní krby, zahradní krby s udírnou v 220 možných variantách, 25 let tradice kvalitní české výroby, široký výběr originálního příslušenství a doplňků.

Dodáváme zahradní krby a příslušenství pro grilování pod značkou NORMAN. Úzká specializace pro zahradní krby umožnily vyvinout široký sortiment zahradních krbů, které díky své vynikající odolnosti proti žáru umožňují nejen grilování na dřevěném uhlí, ale i posezení u plápolajícího ohně. Zárukou dlouhé životnosti je i dokonalá odolnost proti povětrnostním vlivům.

Venkovní krby Norman jsou určeny pro ty z Vás, kteří si dovedou vychutnat posezení na zahradě spojené s grilováním nebo uzením za pomoci dřevěného uhlí, případně drobných kusů dřeva. Po skončení grilování můžete s přáteli strávit příjemné chvíle u plápolajícího ohně. To nedokážete s žádným plynovým, ani elektrickým grilem.

Zahradní krby a udírny Norman Vám budou díky své konstrukci a použitým kvalitním materiálům sloužit mnoho let a to nejen ke grilování a uzení, ale i jako výrazný dekorativní prvek ve Vaší zahradě. Po uplynutí dvouleté záruční lhůty můžete zakoupit kterýkoliv náhradní díl pro Váš zahradní krb a to i po mnoha letech.

V nabídce našich zahradních krbů jsou rovněž zahradní krby s udírnou (douzovací střechou). Pod pojmem "udírna" je z důvodu zjednodušení terminologie myšlena douzovací střecha zahradního krbu, která nemusí splňovat parametry klasické udírny a slouží především k douzování, ohřevu apod.

Všechny typy našich zahradních krbů si můžete prohlédnout ve vzorkovně ve Veleni (Praha- východ). Zde Vám s výběrem zahradního krbu rádi poradíme a poskytneme veškerou odbornou pomoc.


Všechny naše venkovní krby jsou vyrobeny tak, aby je bylo možno snadno sestavit vlastními silami z jednotlivých dílů a to bez použití mechanizace. Jednotlivé díly se skládají "na sucho" dle přiloženého montážního návodu. Každý zahradní krb se dostane k zákazníkovi v rozloženém stavu na nevratné paletě, zabalený v ochranné folii.

Standardní výbavou vžech nažich venkovních krbů je nerezový grilovací rožt. Doplňky je možno vybrat z široké nabídky zvláštního příslušenství (grilovací jehly, stolky, rošty atd.)

 

KOMPLETNÍ SORTIMENT NALEZNETE ZDE

 

 

Kamna vložky — popis webu

Mapa stránek | Obchodní podmínky | Kontakt

internetový obchod Redakční systém webdesign Vytvoření webových stránek

Partneři: Moderní Webdesign | Redakční systém Clips