Kamnářství Mělník - Specialisté na stavbu individuálních topidel

Stavba krbů, kamen, sporáků, pecí na pizzu, komíny a další.PEC FORNACE

Aktuální informace:

Mělník

Bášť

Nový článek

Důležité informace

PEC FORNACE

PEC FORNACE

kompletní sortiment ZDE

 

Představujeme Vám český výrobek univerzální pec na dřevo SILATERM FORNACE. Jedná se o variace různých druhů tvarovek, které dohromady tvoří konkrétní set stavebnice. Tvarovky jsou složeny z vysoce kvalitních žárobetonových, izolačních a designových tvarovek. Systém je velmi variabilní. Přizpůsobí se potřebám každému zákazníkovi. Pece jsou koncipovány  pro běžné i profesionální užití v komerčních prostorech. Zde jsou nároky na všestrannou kvalitu nejnáročnější. Všechny materiály v pečícím prostoru mají atest ze státního zkušebního ústavu, který dokladuje vhodnost přímého styku s potravinami.

 

K dispozici jsou různé velikosti pecí:

Verze HOME - Jde menší variantu pece na pizzu s průměrem pečící plochy 540 mm.
Verze MEDIUM – Jedná se o střední variantu pece s průměrem pečící plochy 890 mm. Velikost MEDIUM je vhodná i pro komerční objekty s menší kapacitou (restaurace, penziony).

 

ŽÁROBETON PROFI – Zvlášť navržený a testovaný materiál pro ty nejnáročnější podmínky při jeho užití. Pec bez problémů snáší non-stop provoz. Materiál má vyšší žáruvzdornost, je odolnější proti tepelným šokům a je otěruvzorný. Vysoká otěruvzdornost je vlastnost tvarovky, která zabraňuje narušení povrchu mechanickými vlivy.

 

Kamna vložky — popis webu

Mapa stránek | Obchodní podmínky | Kontakt

internetový obchod Redakční systém webdesign Vytvoření webových stránek

Partneři: Moderní Webdesign | Redakční systém Clips